Десять людей загинули цього року на Львівщині внаслідок отруєння чадним газом

15:00 12 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 612

У 2017 році у Львівській області зафіксовано 60 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого постраждало 117 людей, у тому числі – 39 дітей.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації розповіли сьогодні, 12 жовтня: «Статистика свідчить, що найбільше випадків отруєння чадним газом спостерігається на початку опалювального сезону: хтось не встиг перевірити тягу димоходу, інші придбали нові газові колонки та котли. Більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення».

«Крім цього, до нещасних випадків призводить несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів. Зокрема, 12 жовтня внаслідок порушень правил експлуатації газових приладів стався вибух газу без послідуючого горіння у житловому будинку в селі Малі Ланки в Перемишлянському районі, внаслідок чого постраждали двоє людей», – повідомили також в облдержадміністрації.

«12 жовтня у Червонограді з підозрою на отруєння чадним газом були госпіталізовані троє людей, у тому числі – одна дитина. Всього від початку 2017 року у Львівській області зафіксовано 60 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого загинули 10 людей і постраждали 117 осіб, зокрема – 39 дітей», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликають мешканців області відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. Тож радимо вам – уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном «104», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Користуючись газовими приладами мешканці повинні: відкривати кватирку на час роботи газових приладів; перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах; слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні; не закривати решітку вентиляційного каналу; не залишати працюючі газові прилади без нагляду; вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів; після закінчення користування газовими приладами перекривати крани на газових приладах і перед ними; не використовувати газову плиту для обігріву приміщення; у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ «Львівгаз»; негайно перекривати контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном «104», – нагадали також в облдержадміністрації.

«Будьте обережні, щоб уникнути отруєння токсичними компонентами вихлопних газів або продуктів горіння: не залишайтесь у не провітрюваному гаражі, де знаходиться автомобіль з включеним двигуном; заводячи машину в гаражі, завжди відкривайте двері; не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм пустощів з вогнем; контролюйте процес приготування їжі аби приготування вечері чи сніданку не стали лихом. У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно негайно викликати лікаря за телефоном «103» або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги», – повідомили також прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 22 березня 2018 р.

Депутати Львівської міськради внесли зміни до положення про Громадський бюджет

На пленарному засіданні сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали №632 «Про затвердження Положення про громадський бюджет Львова» від 30 червня 2016 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 363

16:15 22 березня 2018 р.

У Львівській міськраді внесли зміни до переліку місць паркування

На сесії Львівської міської ради затвердили внесення змін до ухвали «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Львова».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 405

Останні новини

567 автомобілів застрягли в прикордонні на Львівщині

Могили поляків в Україні нищили на замовлення спецслужб РФ

На Львівщині ліквідували підпільну мережу АЗС

Поліціянти затримали на Львівщині «продавця» віртуального цукру

Депутати Львівської міськради внесли зміни до положення про Громадський бюджет

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Як медіа розпізнати фейкову соціологію у виборчий період

Рубрика: Політика

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу