Львівські «Карпати» перемогли втретє в сезоні

15:00 21 лютого 2018 р.

Фото до новини

«Зелено-білі» зуміли «дотиснути» донеччан у більшості.

Львівські «Карпати» здобули перемогу над «Олімпіком» в багатостраждальному матчі 18-го туру чемпіонату України, який все ж дограли. У грудні 2017-го команди відіграли лише перший тайм на стадіоні «Україна», після чого погодні умови не дозволили продовжити матч.

Сьогодні «Карпати» вигризли три очки завдяки класному удару Хорхе Карраскаля з-за меж штрафного. Згодом червону картку за фол проти Акулініна отримав орендований в київського «Динамо» захисник Зураб Очігава.

Після такого «Олімпік» вже не зміг оговтатись – хоч Катерина Монзуль додала аж п’ять хвилин до другого тайму. Відтак, «Карпати» набирають 18 очок і покидають останній рядок в таблиці, ділячи 9-10 місця зі «Зіркою».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість в інформаційній службі «Карпат» навели статистику сьогоднішнього матчу на стадіоні «Україна»:

«Карпати» – «Олімпік» – 2:1

18-й тур. 21 лютого, 14:00. «Україна», Львів. Хмарно. -1°С

Арбітр – Катерина Монзуль (Харків).

«Карпати»: Підківка, Гуцуляк, Нестеров, Лобай, Мірошніченко, Вербний, Ді Франко, Карраскаль, Мякушко, Швед, Акулінін.

Запасні: Мисак, Лебеденко, Стасишин, Сандохадзе, Кльоц, Бедойя, Кортес.

Головний тренер – Олег Бойчишин.

«Олімпік»: Кичак, Парцванія, Кісіль, Суарес (Щедрий, 72), Біленький, Очігава, Іллой-Айєт (Нємчанінов, 62), Г. Пасіч, Цимбалюк, Вакуленко, Кулинич.

Запасні: Безкровний, Доронін, Брікнер, Є. Пасіч, Козлов.